Program festivala Ubrzaj 2019

Program festivala 2019 / katalog / pdf 

PODGORICA

PRVI DAN, 10. 12. 2019. (utorak)

CNP – Velika scena – 20:00h – Dnevnik Diane Budisavljević / režija Dana Budisavljević / Hrvatska, Srbija / 2019 / 80′

DRUGI DAN, 11. 12. 2019. (srijeda)

CNP – Scena Studio – 17:00h – Naše majke / režija Cesar Diaz / Gvatemala, Belgija, Francuska / 2019 / 78′
CNP – Scena Studio – 18:30h – Edna / režija Vuk Mitevski / Sjeverna Makedonija / 2019 / 11′
CNP – Scena Studio – 18:45h – Noćna sesija / režija Petre Tomadze / Gruzija / 2019 / 5′
CNP – Scena Studio – 19:00h – Koja je ovo država! / režija Vinko Brešan / Hrvatska / 2019 / 118′
CNP – Scena Studio – 21:30h – Hladni slučaj Hammarskjöld / režija Mads Brügger / Danska, Norveška, Švedska, Belgija / 2019 / 128′

TREĆI DAN, 12. 12. 2019. (četvrtak)

CNP – Scena Studio – 15:00h – Miler i sin / režija Asher Jelinsky / SAD / 2019 / 22′
CNP – Scena Studio – 15:30h – Gender derby / režija Camille Ducellier / Francuska / 2018 / 56′
CNP – Scena Studio – 16:30h – I onda smo plesali / režija Levan Akin / Švedska, Francuska, Gruzija / 2019 / 113′

ČETVRTI DAN, 13. 12. 2019. (petak)

CNP – Scena Studio – 17:00h – Golda / režija Sagi Bornstein, Udi Nir, Shani Rozanes / Izrael, Njemačka / 2019 / 88′
CNP – Scena Studio – 18:30h – RBG / režija Julie Cohen, Betsy West / SAD / 2018 / 98′
CNP – Scena Studio – 20:15h – Udaljenost između nas i neba / režija Vasilis Kekatos / Grčka, Francuska / 2019 / 9′
CNP – Scena Studio – 20:25h – Dnevni otpust / režija Martin Winter / Njemačka / 2019 / 35′
CNP – Scena Studio – 21:15h – Upoznati Gorbačova / režija Werner Herzog / Velika Britanija, SAD, Njemačka / 2018 / 90′

PETI DAN, 14. 12. 2019. (subota)

CNP – Scena Studio – 15:00h – Dnevnik Diane Budisavljević / režija Dana Budisavljević / Hrvatska, Srbija / 2019 / 80′ / repriza /
CNP – Scena Studio – 17:00h – Alis i gradonačelnik / režija Nicolas Pariser / Francuska / 2019 / 103′
CNP – Scena Studio – 20:00h – Kordiljeri snova / režija Patricio Guzman / Čile, Francuska / 2019 / 85′

BERANE

PRVI DAN, 11. 12. 2019. (srijeda)

JU Gimnazija “Panto Mališić” – 10:00h – Dnevni otpust / režija Martin Winter / Njemačka / 2019 / 35′
Centar za kulturu Berane – 19:00h – Dnevnik Diane Budisavljević / režija Dana Budisavljević / Hrvatska, Srbija / 2019 / 80′

DRUGI DAN, 12. 12. 2019. (četvrtak)

JU Gimnazija “Panto Mališić” – 10:00h – Noćna sesija / režija Petre Tomadze / Gruzija / 2019 / 5′
JU Gimnazija “Panto Mališić” – 11:00h – Edna / režija Vuk Mitevski / Sjeverna Makedonija / 2019 / 11′
Centar za kulturu Berane – 19:00h – Koja je ovo država! / režija Vinko Brešan / Hrvatska / 2019 / 118′

KOTOR

Prvi dan, 13. 12. 2019. (petak)

Gimnazija Kotor  – 12:00h –  Edna / režija Vuk Mitevski / Makedonija / 2019 / 11′
Kino Boka – 19:00h – Dnevnik Diane Budisavljević / režija Dana Budisavljević / Hrvatska, Srbija / 2019 / 80′

Drugi dan, 14. 12. 2019. (subota)

Kino Boka – 18:00h – Upoznati Gorbačova / režija Werner Herzog / Velika Britanija, SAD, Njemačka / 2018 / 90′
Kino Boka – 19:40h – Noćna sesija / režija Petre Tomadze / Gruzija / 2019 / 5′
Kino Boka – 20:00h – Koja je ovo država! / režija Vinko Brešan / Hrvatska / 2019 / 118